Dreamville se specializuje na

Planning & Interior DesignMaintenance of Apartments & Offices & BuildingsManagement of Long & Short Term RentalsReconstruction and RenovationReal Estate Support

Reality Praha

Usnadňujeme vám nalezení nejlepšího realitního řešení.

Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

Profesionalita

Dreamville úzce spolupracuje s odborníky na design, aby vám pomohli s plánováním, interiérovým designem a stavebními a renovačními pracemi.

Prémiové Služby

Dreamville nabízí širokou škálu realitních služeb v Praze, které jsou vždy šité na míru vašim potřebám.

Zákaznicky orientovaný

Dreamville je rád, že může nabídnout podporu nerezidentům a zahraničním zákazníkům. Naším cílem je zbavit vás všech potíží.

O Nás

Služby

Investice

Kontakty

Reality Praha

Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

Dreamville je agentura, která nabízí realitní podporu v Praze a využívá dlouholeté zkušenosti českých i mezinárodních partnerů k tomu, aby všem svým českým i zahraničním klientům garantovala služby na míru. Agentura má úzké vztahy s těmi nejlepšími profesionály: odborníky z podnikového sektoru, daní, účetnictví, finančního poradenství a mnoha dalších.

Dreamville nabízí v Praze širokou škálu služeb: od chvíle, kdy se spojíte s týmem, budete vždy informováni o průběhu vašeho hledání nemovitosti v Praze, o správě dlouhodobých či krátkodobých pronájmů nebo o údržba bytů, kanceláří a budov.