Podpora nemovitosti

Dreamville nabízí kompletní realitní podporu všem cizincům, kteří chtějí investovat v Praze. Díky dlouholetým zkušenostem členů a síti partnerů a poradců dokáže naše realitní kancelář rychle uspokojit každý požadavek.

Hodnoty Naší Společnosti

Realitní podpora a asistence pro cizince v Praze

Do Prahy a České republiky přijíždějí ročně desítky cizinců, aby si koupili dům, investovali do nemovitosti nebo postavili průmyslové prostory.
Pro všechny cizince, kteří oslovují pražský realitní trh s malými či velkými projekty , vytvořili jsme personalizované asistenční, podpůrné a poradenské služby.

Je-li určujícím faktorem výběr lokality nemovitosti, neméně důležitý je stav bytu či domu. Dreamville, realitní kancelář v Praze, zhodnotí stav nemovitosti a v krátké době odhadne čas a náklady na rekonstrukci.

Náš Příběh

Síť architektů, inženýrů a designérů

Síť architektů, inženýrů a designérů spolupracuje s agenturou, aby splnila rozpočet a očekávání každého investora.

Dreamville také nabízí daňovou, účetní, finanční a dokonce i firemní pomoc cizincům v Praze: pokud je vaše společnost plánujeme expanzi na další trhy, naši partneři nabízejí úspěšné plány internacionalizace pro malé i velké firmy.

Spojte se s námi

Jsme vždy aktuální

Dále je tým Dreamville informován o vývoji infrastruktury v Praze a projektech přestavby okrajových oblastí. Díky této přesné znalosti města dokážou naši odborníci identifikovat nejzajímavější lokality pro soukromé i komerční investice.


Dreamville je také schopen podpořit vaši společnost v procesu hledání nejlepších možností financování.

Spojte se s námi

Ceny nemovitostí v České republice v posledních letech neustále a trvale rostou.

Ceny nemovitostí v České republice v posledních letech neustále a trvale rostou. Za necelých pět let se ceny v Praze téměř zdvojnásobily. Tento druh změn „spustilo“ několik faktorů: dosažená politická stabilita, konstantní tempo ekonomického růstu, nízké zdanění výstavby nových domů a v neposlední řadě neuvěřitelný růst turistického sektoru. Český realitní trh zažívá velmi pozitivní sezónu: stačí se podívat na počet otevřených stavenišť v Praze nebo na projekty rekonstrukcí starých budov. Nejen mezi hlavním městem a ostatními regiony je situace velmi odlišná.


V rámci hlavního města se však ceny mohou v jednotlivých čtvrtích značně lišit. Z tohoto důvodu Dreamville nabízí svým zákazníkům portfolio personalizovaných služeb od nákupu až po plánování projektů a financování. Jednou z našich silných stránek je hluboká znalost hodnoty a potenciálu každé oblasti Prahy. Naši partneři působí na českém realitním trhu již léta a dokážou na základě výkyvů trhu vyhodnotit a maximálně využít charakteristiku každého projektu.

Spojte se s námi