Rekonstrukce a renovace

Dreamville, realitní kancelář v Praze, vás podpoří při provádění stavebních prací a kompletních rekonstrukcích na klíč. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s kvalifikovanými odborníky, Dreamville zaručuje kvalitu, péči a respektování dodacích lhůt.

Hodnoty Naší Společnosti

Spolupracujeme s vámi na rekonstrukci vašeho domova

Od návrhu přes péči o papírování až po praktické provedení prací svěřených nejlepším stavebním firmám v Praze, Dreamville vás provází celou rekonstrukcí až po dodávku a společně s vámi naplánuje termíny stavby. tvoje potřeby.

Dreamville, realitní kancelář v Praze, již léta spolupracuje s těmi nejlepšími architekty, inženýry, geodety a projektanty: od průzkumů až po výkonný návrh a následnou výstavbu, Dreamville garantuje spokojenost zákazníků od prvního setkání až po den předání prostor.

Náš Příběh

Naším mottem je „nikdy nenechávejte zákazníky samotné“

Sdílíme nápady, řešení a možnosti, abychom každého krok za krokem podpořili při stavebních a rekonstrukčních pracích v Praze.
Všem, kteří mají speciální potřeby se sníženou pohyblivostí nebo handicapem, oddaně nasloucháme a dbáme na to, aby domov a kancelář bezpečným a příjemným místem k životu. Naši architekti vám nabídnou nejvhodnější řešení renovace pro váš rozpočet a potřeby.


Spojte se s námi

Stavíme a rekonstruujeme v Praze a České republice

Ať už jde o zařizování bytu v srdci hlavního města Čech nebo o samostatný dům na venkově, výchozí bod je pro každého stejný: obraťte se na renovační firmu, která ví, jak najít řešení, pracovat profesionálně a dodržovat termíny. Dreamville, realitní kancelář, která kromě profesionality, kreativity a zaměření na zákazníka nabízí služby šité na míru.


Poradenství, které nabízíme našim zákazníkům, je holistické: počínaje inspekcí s personalizovanou cenovou nabídkou naši architekti sledují veškerou práci a zajišťují jediného partnera, se kterým se mohou spojit.

Spojte se s námi

Předpisy týkající se rekonstrukčních a rekonstrukčních prací v Praze nejsou snadno interpretovatelné a výrazně se liší oblast od oblasti města.

Předpisy týkající se rekonstrukčních a rekonstrukčních prací v Praze nejsou snadno interpretovatelné a výrazně se liší oblast od oblasti města. Tento důvod v kombinaci s jazykovou bariérou a českou byrokracií nutí mnoho zákazníků, kteří chtějí rekonstruovat a renovovat, obrátit se na Dreamville. Naše realitní kancelář je platnou podporou pro všechny, kteří chtějí realizovat realitní projekty v Praze a potřebují přesně znát časy a náklady investice. Vícejazyčný tým je vám vždy k dispozici, aby objasnil pochybnosti, odpověděl na technické otázky a provedl vás postupy a dokumentací. Získání potřebné dokumentace a znalost požadavků na obyvatelnost či testování je základním krokem každého realitního projektu v Praze.

Díky zkušenostem nasbíraným za léta činnosti a díky našemu týmu spolupracovníků Vám budeme schopni asistovat a vést Vás v české byrokracii omezením času a nákladů na Váš projekt. Praha je známá svými krásnými budovami, nádhernými náměstími a úchvatnými výhledy. Ve městě je mnoho oblastí podléhajících omezením a zvláštním předpisům. Pokud jste se rozhodli pro stavbu nebo rekonstrukci bytu, kanceláře nebo budovy, musíte se seznámit s aktuálními předpisy, vyžádat si potřebná povolení a spolehnout se na realitní odborníky.

Spojte se s námi