Služby

Dreamville nabízí v Praze širokou škálu služeb. Od chvíle, kdy se spojíte s týmem, budete vždy informováni o průběhu vašeho hledání nemovitosti v Praze, o správě dlouhodobých či krátkodobých pronájmů nebo o údržba bytů, kanceláří a budov.

Vizuální stránka

Design a plánování

Mnoho zákazníků, kteří se spoléhají na Dreamville při koupi bytu v Praze, žádá o radu a podporu při návrhu interiéru, plánování a zařizování své nemovitosti. Díky našemu týmu odborníků je to vše rychlé a snadné.

Pomocná ruka

Podpora nemovitostí

Nabízíme kompletní realitní podporu všem cizincům, kteří chtějí investovat v Praze. Díky dlouholetým zkušenostem členů a síti partnerů a poradců dokáže naše realitní kancelář rychle pomoci všem.

Stavební práce

Rekonstrukce a renovace

Dreamville, realitní kancelář v Praze, vás podpoří při provádění stavebních prací a kompletních rekonstrukcích na klíč díky našim zkušenostem a spolupráci s kvalifikovanými odborníky

Naše zodpovědnost

Správa dlouhodobých a krátkodobých pronájmů

U krátkodobých i dlouhodobých pronájmů existují výhody a nevýhody: Dreamville vám může navrhnout nejlepší způsob, jak spravovat vaši nemovitost, tedy maximalizovat zisky a snížit vaše problémy.

Bez starostí

Údržba bytů, kanceláří

Většina lidí a mnoho podnikatelů nemá odborné znalosti, čas a prostředky na samostatné řízení všech činností nezbytných pro správu jejich nemovitostí v Praze. To je důvod, proč spoléhají na Dreamville, který díky specifickým zkušenostem a odborným znalostem generuje hmatatelné výsledky.

Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

Spojte se s námi