EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Apartmán Meliã LLana Beach Resort

3 615 210 Kč

Kapverdy jsou souostroví 10 ostrovů nacházející se u západního pobřeží Afriky. Apartmá se nachází na jihu ostrova Sal, v oblasti zvané Santa Maria, kterou lze označit za ráj pro milovníky pláží. Díky svým zlatým písečným plážím, které se mísí s křišťálově čistou vodou, a některým skutečně velkolepým přírodním úkazům, které lze obdivovat, dokáže Sal uspokojit potřeby mnoha různých rekreantů.

Přestože v Santa Maria najdete nekonečný úsek zlatých pláží, není to vše, co Sal může nabídnout. Ohledně dřívějšího obchodu se solí na ostrově, od kterého má své jméno, můžete objevit mnoho historie, a když se vydáte do vnitrozemí směrem k hlavnímu městu Espargos, můžete najít rozlehlé, holé panorama se zvláštními vlastnostmi.

 

Toto velkolepé apartmá je ideálním prázdninovým domem daleko od domova. Díky přístupu k různým bazénům, restauracím a barům v Llana Resort je toto apartmá dokonalým odpočinkovým prázdninovým útočištěm.
Tento apartmán má kombinovaný prostor na spaní a posezení, 1 koupelnu a terasu/zahradu o rozloze 28 m². Rozloha apartmá je rovných 42 m².
Llana Beach Resort čítá řadu zařízení, jako je několik bazénů, lázně, různé restaurace a bary, stejně jako řadu maloobchodních zařízení včetně kadeřnictví, nehtového baru a resortu.
(3 615 210,00 Kč = 150 000 eur)

 

Každá vila stojí 265 000 eur a je možné ji koupit i zařízenou, přičemž k ceně nemovitosti je třeba připočítat „balíček nábytku“, který stojí od 20 000 do 25 000 eur. Dále je zde IUP (roční daň z nemovitosti), která se platí jednou ročně a stojí 600 eur.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiByty
SmlouvaProdej
Cena3 615 210 Kč / 150 000 €
Cena těchto apartmánů je uvedena v CZK, ale původní cena je v EURO, z tohoto důvodu se cena může změnit podle aktuálního kurzu.
Cena3 615 210 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter