EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Apartmán Tortuga Beach Resort

3 377 808 Kč

Kapverdy jsou souostroví 10 ostrovů nacházející se u západního pobřeží Afriky. Apartmá se nachází na jihu ostrova Sal, v oblasti zvané Santa Maria, kterou lze označit za ráj pro milovníky pláží. Díky svým zlatým písečným plážím, které se mísí s křišťálově čistou vodou, a některým skutečně velkolepým přírodním úkazům, které lze obdivovat, dokáže Sal uspokojit potřeby mnoha různých rekreantů.
Přestože v Santa Maria najdete nekonečný úsek zlatých pláží, není to vše, co Sal může nabídnout. Ohledně dřívějšího obchodu se solí na ostrově, od kterého má své jméno, můžete objevit mnoho historie, a když se vydáte do vnitrozemí směrem k hlavnímu městu Espargos, můžete najít rozlehlé, holé panorama se zvláštními vlastnostmi.

 

Tento velkolepý apartmán se dvěma ložnicemi je ideálním rekreačním místem daleko od domova. Díky možnosti vstupu do různých bazénů, restaurací a barů v Tortuga Resort, je tento apartmán perfektním odpočinkovým prázdninovým útočištěm.

Tento apartmán má velký obývací pokoj, 2 ložnice, 2 koupelny a také úžasnou terasu o rozloze 16 m².

Tortuga Beach Resort čítá řadu bazénů pro dospělé i děti, lázně, různé restaurace a bary, stejně jako řadu obchůdků, kadeřnictví, nehtové studio.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiByty
SmlouvaProdej
Cena3 377 808 Kč / 140 000 €
Cena3 377 808 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter