EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Apartmány na prodej- Sal Rei, Boa Vista

1 648 682 Kč

Tato mezinárodní investice do luxusních apartmánů je příležitostí k ročnímu výnosu a současně k relaxaci – možnost využití apartmánu pro osobní účely.

 

Čtyřhvězdičkový hotel White zahrnuje 49 apartmánů, restauraci, 2 bary, konferenční místnost, bazén, posilovnu a wellness centrum. Vznikne především k uspokojení turistů, kteří si rádi svobodně řídí svou dovolenou, v luxusním a exkluzivním prostředí, s individuálními službami vysoké kvality.

 

Hotel White bude postaven na krásném ostrově Boa Vista, v centru města Sal Rei, jen pár kroků od krásné pláže Estoril. Ostrov je opravdovým rájem, vzdáleným pouhých pět a půl hodiny cesty z Itálie a sedm hodin letu z Prahy. Šedesát kilometrů bílých písečných pláží, nádherné moře, úchvatné výhledy, nedotčená příroda a fantastické klima, kde je celoročně léto, to vše umožňuje lidem spojení s přírodou na tomto krásném ostrově.

 

White hotel je vyvíjen a prezentován podle vzorce condohotelu, který se již několik desetiletí používá v anglosaských zemích., kde promotér projektu prodává jednotlivá apartmá jednotlivým majitelům, kteří je zpětně pronajímají inzerentovi za již stanovené ceny a podmínky, a to minimálně po dobu následujících deseti let s roční návratností investice ve výši 5 %, garantovanou bankou.

 

Pro majitele nebo jejich přátele je možné apartmá využít dvakrát ročně vždy na 15 dní a užívat si investice a veškerého vybavení.

 

Koupě nemovitosti na Boa Vista je nyní jistě jednou z nejbezpečnějších investic na Kapverdách. Peníze z pronájmu apartmánu na tomto nádherném ostrově se mohou časem stát vynikajícím příjmem. Hodnotu nemovitosti zvýší také množství turistů, kteří každoročně Boa Vistu navštěvují a pomáhají tím také k postupnému rozvoji země.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiByty
SmlouvaProdej
Cena1 648 682 Kč / 67 000 €
Cena1 648 682 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter