EN IT

Detail nemovitosti

Pronájem

byt na pronájem, 2+1 – Praha 8, Karlín – PRONAJATO

2+kk
21 000 Kč

Byt se nachází v městské části Karlín. Je to čtvrť, kde najdete mnoho restaurací a módní noční život. V secesních budovách a bývalých továrnách sídlí elegantní restaurace, vinárny a kavárny. Najdete zde moderní Forum Karlín a Hudební divadlo Karlín, které uvádí muzikály.

Starý přístav obklopují nejmodernější kancelářské budovy a stezky podél řeky Vltavy jsou oblíbené pro běhání a cyklistiku. Oblast je čistě rezidenční a pyšní se četnými parky vybavenými dětským hřištěm.

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný byt s dispozicí 2+1 o celkové ploše 48 m2 ve druhém nadzemním podlaží bytového domu v Pernerově ulici. Bytová jednotka je po vkusné rekonstrukci. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči ( sporák s troubou, lednice, myčka nádobí ). Vytápění zajišťuje samostatný elektrický kotel v bytě, ohřev vody el. bojler. Měsíční nájemné činí 20.000,-Kč, služby spojené s užíváním bytu 1573,-Kč pro jednu osobu, el. energie hradí nájemce svým jménem u dodavatele. Vratná jistina 40.000,-Kč.  Dále je zde pojištění pro případ škody způsobené třetím osobám, splatné jednou ročně, ve výši 1 433 Kč. Pro bližší informace a termíny prohlídek nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiByty
SmlouvaPronájem
Plocha50 m2
Koupelna
Ložnice
Cena21 000 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter