EN IT

Detail nemovitosti

Pronájem

Byt k pronájmu, 2+kk, 42 m² – PRONAJATO

2+kk
17 000 Kč

Tento byt se nachází v ulici V Tůních, v Praze 2, na Novém Městě, ve významné obchodní čtvrti Prahy, v blízkosti Václavského náměstí s mnoha obchody, nákupním centrem (Palladium), restauracemi a útulnými kavárnami. Nachází se v centrální části města, 10 minut chůze od Národního muzea a 15 minut chůze od Staromětského orloje, dvou významných atrakcí hlavního města. Přímo z bytu se také za krátkou dobu dostanete na Karlův most. Další atraktivní místa nočního života najdete na nábřeží Náplavky v blízkosti Tančícího domu.

 

Byt 7

Nabízíme Vám byt o ploše 42 m2 a dispozici 2+kk. Byt se nachází  v prvním patře budovy s výtahem. Dispozici bytu tvoří pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, ložnice a koupelna. Světlý obývací pokoj je zařízen pohovkou, konferenčním stolkem, knihovnou a jídelním stolem s židlemi.Ložnice je zařízena manželskou postelí, šatní skříní a expeditem.

Nájemné činí 17 000,- Kč. Domovní služby (2 420,- Kč/ osoba) a plyn 2 420,- Kč. Elektřina bude přepsána na nájemce. Součástí nájemní smlouvy je také zajištění sjednání pojištění odpovědnosti za 1 433,- Kč ročně. Je požadována dvojitá vratná kauce ve výši 34 000 Kč.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiByty
SmlouvaPronájem
Plocha42 m2
Koupelna
Ložnice
Cena17 000 Kč + domovní služby, el a plyn
Cena17 000 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter