EN IT

Detail nemovitosti

Pronájem

byt k pronájmu, 2+kk – Legerova, Praha 2 – PRONAJATO

2+kk
23 000 Kč

Tento byt se nachází v Praze 2 na Novém Městě, v pěší vzdálenosti od stanice metra a tramvaje IP Pavlova. Nové Město je méně obytná, ale komerční oblast a je známá díky stanici „Pavlák“ – IP Pavlova, která spojuje Karlovo náměstí – a tedy i Nové Město – s Náměstím Míru na Vinohradech. Zde se kříží tramvajové linky s linkou metra C, stejně jako noční autobusy. Nejvýznamnějšími památkami jsou Karlovo náměstí – největší náměstí v Praze a zároveň jedno z největších náměstí v Evropě, Novoměstská radnice/Gotická radnice, kostel svatého Cyrila a Metoděje, botanická zahrada a několik budov Univerzity Karlovy na Albertově a také barokní vila Amerika.

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný byt s dispozicí 2+kk o celkové ploše 65 m2 ve druhém nadzemním podlaží bytového domu v Legerově ulici. Bytová jednotka je po rekonstrukci. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči ( sporák s troubou, lednice, myčka nádobí ). Vytápění a ohřev vody zajišťuje samostatný plynový kotel v bytě. Měsíční nájemné činí 23.000,-Kč, služby spojené s užíváním bytu 1573,-Kč pro jednu osobu, energie hradí nájemce svým jménem u dodavatele. Vratná jistina 46.000,-Kč.  Dále je zde pojištění pro případ škody způsobené třetím osobám, splatné jednou ročně, ve výši 1 433 Kč. Pro bližší informace a termíny prohlídek nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiByty
SmlouvaPronájem
Plocha65 m2
Koupelna
Ložnice
Cena23 000 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter