EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Byt na prodej 21, 2+kk, 36,40 m² – rezervace

2+kk
6 649 500 Kč

Tento byt k prodeji v Praze 5 se nachází ve čtvrtém patře (5NP) v nově zrekonstruované čtyřpodlažní budově. Má strategickou polohu pouhé 2 minuty chůze od tramvajové zastávky Klamovka. Klamovka se nachází jednu zastávku od nákupního centra Anděl v srdci Smíchova, Praha 5. Navíc tramvají číslo 9 a 10 se dostanete do motolské nemocnice za pouhých 10 minut, díky této vlastnosti je byt snadno pronajímatelný pro studenty a lékaře, kteří využijí tuto strategickou polohu, která je zároveň dobře spojena s centrem města.

Byt o ploše 36,40 m2 se nachází ve čtvrtém patře (5NP), byt má malou vstupní terasu o rozloze 3,7 m² a vlastní sklep 4,23m² v suterénu budovy. Interiér bytu tvoří obytná místnost, s dostatečným prostorem pro kuchyňskou linku, pohovku i jídelní stůl, tato místnost je orientována do vnitrobloku budovy. Nalezneme zde schodiště, kterým se dostanete do horního patra. S obývacím pokojem sousedí ložnice, jejíž okna s dvojitými skly (díky nimž bude prostředí velmi tiché) směřují do ulice. Koupelna je rozdělena na dvě místnosti, jedna s toaletou a druhá s umyvadlem a sprchou.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiByty
SmlouvaProdej
Plocha65,84 m2
Koupelna
Ložnice
Cena6 649 500 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter