EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Byt na prodej, 3+1, 84,70 m² , s terasou 16,8 m² – Praha 4, Mečislavova

3+1
14 210 000 Kč

Byt se nachází ve čtvrti Nusle, která je díky své blízkosti od centra velmi vyhledávanou pražskou čtvrtí. Jedná se o oblast s velkým množstvím autobusových a tramvajových zastávek. Zejména z ulice, kde se byt nachází, je to asi pět minut chůze od zastávky Nuselská radnice. Nusle se stanou v příštích letech zajisté jednou z nejoblíbenějších pražských čtvrtí. Kromě toho je zde velké množství restaurací, kaváren, parků plných zeleně a ploch vhodných pro trávení volného času, jako například Havlíčkovy sady. To vše dělá z této čtvrti výbornou volbu.

Byt se rozkládá na dvou podlažích, nachází se v 5. NP domu s výtahem. V prvním patře je obývací pokoj, kuchyň a malá koupelna s WC. Z obývacího pokoje vstoupíte na terasu cca 17 m2. Po schodech se dostanete do druhého patra bytu, ocitnete se přímo ve velké chodbě se skříněmi. Vpravo je malá komora s pračkou a bojlerem. Dále naleznete koupelnu s velkou vanou. Vedle koupelny jsou dvě prostorné ložnice.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiByty
SmlouvaProdej
Plocha84.70 m² + 16.80 m²
Koupelna
Ložnice
Cena14 210 000 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter