EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Byt na prodej, 4+kk, 107 m²

4+kk
14 900 000 Kč

Projekt je umístěn na ulici Olgy Havlové na Žižkově spadajícím pod Prahu 3. Žižkov je oblíbená rezidenční lokalita a zcela samostatná čtvrť výborně napojená na síť MHD. Nabízí veškerou potřebnou občanskou vybavenost, širokou nabídku obchodů, služeb, kultury i sportovních a rekreačních příležitostí. V okolí je plánováno množství rezidenčních projektů doplněných novou vybaveností a lokalita se tak stává moderní městskou čtvrtí.

Dovolujeme si Vám nabídnout moderní byt 4+kk, který je součástí rezidenčního projektu Byty U Parku – na Vackově, v klidné lokalitě pražského Žižkova.
Jedná se o světlý, prostorný byt o podlahové ploše 106,76 m2 s lodžií (6,31 m2), dvěma parkovacími místy a sklepem.
Parkovací místa i sklep se nacházejí v 1. podzemním podlaží budovy.
Interiér bytu zahrnuje vstupní chodbu, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Dále tři ložnice, k jedné z ložnic přísluší koupelna se sprchovým koutem. Z chodby je vstup do ložnic, také do komory a do druhé koupelny s vanou, toaleta je samostatně oddělená.
Z obývacího pokoje a ze dvou ložnic je přímý vstup na lodžii.
Okna bytu jsou orientována do vnitrobloku s parkem plným zeleně. Budova se nachází v bezprostřední blízkosti parku Židovské pece, který je druhým největším parkem této městské části a nabízí několik hřišť, piknikové místo i dopravní hřiště.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiByty
SmlouvaProdej
Plocha107 m2
Koupelna2 + wc
Ložnice
Cena14 900 000 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter