EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Nemovitost na prodej – Astoria Residences Miami

15 292 521 Kč

Obyvatelé zde zaujme nejen poloha v této historické budově, ale také možnost být součástí špičkové komunity tvůrců kultury. Waldorf Astoria Residences Miami se svými neomezenými výhledy, mimořádnou architekturou a nadčasovou značkou zahájí novou éru pro příští generace.

 

Tento nádherný projekt ve výšce 1 049 stop nad zemí, nabízí výhled na celé Miami. Tento projekt byl koncepčně navržen světově proslulým architektem Carlosem Otam a bude vyvinut developerem v New Yorku a Miami Property Markets Group. Tato vysoce očekávaná a uznávaná výstavba bude nejvyšší obytnou věží jižně od New Yorku a nastaví nové architektonické měřítko, které dále zvýší pozici Miami jako předního světového města. Waldorf Astoria je jednou z mála 5hvězdičkových hotelových značek po celém světě, známé jako průkopník služeb bílých rukavic od roku 1931.

 

Waldorf Astoria byl pilířem elegance a inovací již před svým uvedením na trh v New Yorku v roce 1931. Dnes název představuje jedno z nejslavnějších hotelových portfolií na světě, které se rozprostírá v některých z nejvyhledávanějších koutů světa. Waldorf Astoria, zavedený průkopník v oboru, je symbolem ikonického dědictví vedeného vyvinutým smyslem pro transformaci… a jako všichni skuteční vůdci, odvážná vize toho, co přijde.

 

Světově proslulá elegantní služba je kurátorována se smyslem pro péči, autentičnost a promyšlenou přesnost pro osobní životní zážitek jako žádný jiný. Prostřednictvím luxusního prostředí vytváří Waldorf Astoria výjimečné zážitky, které se pro naše obyvatele stávají trvalými vzpomínkami.

 

Inspirován sochařem 20. století Albertem Giacomettim, který zkoumal témata prostoru, perspektivy a roztříštěných forem, kubismus ovlivněný designem budovy stojí prominentně jako nejvyšší stavba města; architektonický fenomén a určující symbolický okamžik v transcendenci Miami.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiDomy
SmlouvaProdej
Cena15 292 521 Kč / $680 000
Cena15 292 521 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter