EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Nemovitost na prodej – Casa Bella Residences Miami by B&B Italy

15 460 520 Kč

Brilantně vymyšlené nejlepšími kreativními mozky a osobně přizpůsobené světově proslulým architektem Piero Lissoni, v Casa Bella Residences by B & B Italia jsme spolupracovali s nejslavnějšími italskými umělci, abychom váš domov naplnili vybrabnými mistrovskými díly ze sbírek B & B Italia – přinášející vynikající zážitek z italského designu k životu.

 

Nachází se v samém srdci Arts & Cultural District, jedné z nejprestižnějších čtvrtí Miami, prosperujícího mezinárodního centra umění, stravování, financí, kultury a zábavy, během několika minut od světově proslulých muzeí, včetně Muzea umění a designu, Pérez Art Museum, Phillip and Patricia Frost Museum of Science, Miami Heat FTX Arena a městských čtvrtí, které vidíte a uvidíte: Wynwood, Miami’s Design District, Downtown Miami, Miami Beach, Brickell a Coconut Grove. Kromě toho je to rychlá jízda z mezinárodního letiště Miami a nabízí snadný přístup k hlavním cestám.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiByty
SmlouvaProdej
Cena15 460 520 Kč / $690 000
Cena15 460 520 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter