EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Převod obchodních podílů společnosti vlastnící budovu využívanou jako apart-hotel, složený z 10 bytových jednotek, 1 kanceláře a 2 obchodních prostor

120 000 000 Kč

Budova se nachází v Praze 5, na Smíchově, ve čtvrti známé pro obchodní centrum a noční kluby. Ulice této čtvrti lemují nové budovy, kreativní prostory uvnitř přestavěných továren. Například MeetFactory pokrytá nástěnnými malbami nabízí avantgardní program – výstavy, divadelní představení, koncerty atd. Oblast je dobře vybavena restauracemi, zábavními podniky, bary a hospůdkami, supermarkety. V blízkosti budovy je několik tramvajových zastávek, ze kterých se dopravíte do ostatních částí Prahy. Dále se tato čtvrť může pochlubit přítomností jednoho z největších nákupních center v Praze, Nového Smíchova.

Nabízíme prodej obchodních podílů společnosti vlastnící objekt sestávající z 10 bytů, 2 komerčních prostor a 1 kanceláře ve vnitrobloku. Byty jsou spravovány jako apart-hotel ke krátkodobému pronájmu. Příjem z pronájmu za rok činí 4 800 000 Kč ročně.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiOstatní
SmlouvaProdej
PlochaCelý palác
Cena120 000 000 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter