EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Prodej bytu 2+kk, 52 m², Koubkova, Praha 2

2+kk
10 800 000 Kč

Byt se nachází na Praze 2 v části Vinohrady, v jedné z nejoblíbenějších ve městě. Tato oblast je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro mladé páry, nabízí totiž všechny typy služeb. Od velkého množství divadel, přes park Riegrovy sady až po kostel sv. Ludmily na Náměstí Míru. Které je považováno srdce této pražské čtvrti a je opravdu z čeho vybírat. Četné bary a restaurace nabízejí širokou škálu chutí a kuchyní. Tato zona je také známá svým nočním životem, proslulá jako jedna z nejmladších čtvrtí. Do ostatních částí města se snadno dostanete díky blízké stanici metra Náměstí Míru, kde je i několik zastávek tramvají.

Nabízíme k prodeji byt 2+kk (52 m2) ve čtvrtém patře nedávno zrekonstruovaného domu s výtahem. Byt sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a odděleného wc s umyvadlem a pračkou. Byt je velmi světlý díky krásným a velkým oknům. Byt se prodává nezařízený.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiByty
SmlouvaProdej
Plocha52 m2
Koupelna
Ložnice
Cena10 800 000 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter