EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Projekt na ostrově Boa Vista

0 Kč

Kapverdy, plným názvem Kapverdská republika, jsou státem zahrnujícím deset ostrovů v Atlantském oceánu u pobřeží západní Afriky. Od roku 1975 jsou Kapverdy republikou. Ostrovy jsou pojmenovány podle poloostrova Zelený mys, který tvoří nejzápadnější bod kontinentální Afriky

 

Boa Vista, nejvýchodnější z deseti ostrovů tvarovaných lávou starověkých sopek, v nekonečné rozlehlosti Atlantského oceánu.

 

Ostrov Boa Vista je skutečným rájem. Díky 60 kilometrům bílých písečných pláží, nádhernému moři, úchvatným výhledům, nedotčené přírodě a fantastickému podnebí, kde je léto po celý rok, mohou lidé navázat kontakt s přírodou, být svědky ozvěn minulosti a cítit se jako v ráji.

 

Jedná se o Projekt hotelové struktury v centru Sal Rei na ostrově Boa Vista. Ostrov nabízí dechberoucí výhledy a nedotčenou přírodu, což z něj činí turisticky velmi zajímavé místo. Od roku 2000 zaznamenal cestovní ruch nárůst o 115 %, dnes je Boa Vista turistickou destinací a přírodním rájem pro surfaře a milovníky vodních sportů.

Projekt počítá s centrální budovou sestávající ze 2 pater, každé patro o výšce 7 m, a dvou bočních věží o 7 patrech, se střešními bary. Hotel se bude skládat ze 119 standardních pokojů a 6 apartmánů a také bazénu o rozměrech 18×6 metrů. Součástí projektu je také restaurace s 250 místy k sezení (včetně restaurace, baru a plážového baru), bar (vnitřní i vnější) a obchodní prostory (obchody a kanceláře). Parkovací místa jsou vyznačena před hlavním vchodem rezidence. Dále je zde koncese na pláž o rozloze 1280 m2 s 80 lehátky se slunečníky.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiOstatní
SmlouvaProdej
CenaDohodou
Cena0 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter