EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Vila na prodej – Dominikánská Republika, Santo Domingo

8 950 000 Kč

Tyto apartmány se nacházejí na poloostrově Samana v Dominikánské republice a jsou součástí rustikálního, ale zároveň velmi romantického turistického komplexu. Turistický komplex nabízí 17 jednotek různých velikostí a typů s prostorným přírodním bazénem z písku a kamení a s restaurací a barem vedle bazénu. Celý komplex je v romantickém stylu a vyznačuje se jednoduchou elegancí s použítím kokosového dřeva a střechami z palmových listů. Podlahy a stěny jsou z přírodního korálu a dřevěný nábytek za použití dřeva z ostrova. Komplex je velmi pohodlný s velkými obytnými prostory a vysokými stropy. Koupelny byly přizpůsobeny místnímu stylu a bylo zde použito dřevo z kokosu a korálového kamene zdobeného mušlemi.

 

Všechny domy mají vlastní koupelnu a apartmány nebo vily mají velké terasy s výhledem na bazén, vybavené stoly a nábytkem, aby se dalo využívat terasu ve dne i v noci.

 

Kromě toho má komplex soukromou restauraci a barový servis v bazénu, čímž vytváří rodinnou atmosféru. Kromě toho je bazén možno využívat nejen ve dne k opalování, ale také večer k zábavě při měsíčním světle.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiOstatní
SmlouvaProdej
Plocha350 m2
Koupelna
Ložnice
Cena8 950 000 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter