EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Vily na prodej – Boa Vista, Capo Verde

8 365 615 Kč

Rezidence LAGOON se nachází na Boa Vistě, nejvýchodnějším z deseti ostrovů, které zformoval oheň dávných sopek, v nekonečné rozloze středního Atlantiku u senegalského pobřeží.  Země s jedinečnými podněty, křižovatka cest a kultur, dialog prapůvodních živlů: slunce, větru a oceánu. Zde se zpomaluje čas a ponechává prostor pro pohodu, tady panenská příroda propůjčuje architektuře jen odměřená a obratná gesta.

 

Boavista je skutečný ráj vzdálený 5 a půl hodiny od Itálie a 7 hodin letu z Prahy, s 60 km pláží s bílým pískem, nádherným mořem, úchvatnými výhledy na nedotčenou přírodu a fantastickým klimatem, kde je léto po celý rok.

 

Tento projekt vypracovala italská společnost Christian Grande, známá svým smyslem pro detail a původní materiály a svými  odkazy na různé obory: architekturu, jachtařství a krajinářství. V produkci firmy jsou obzvláště důležité projekty související s luxusním  pohostinstvím. Architekti vytvořili luxusní „přímořské“ vily, vše prostudovali do nejmenších detailů, aby splňovaly moderním požadavky na relaxace a soukromí.

 

Těchto 22 vil s bazénem a soukromou zahradou dokonale zapadá do okolní krajiny a díky své  prostornosti a velmi svěžímu a relaxačnímu stylu jsou pohodlné. Vše vybízí k odpočinku, ale také k útěku, ponoření nohou do jemného písku a vychutnání si krás pobřeží a moře na Boa Vistě, stejně jako vynikající kuchyně, kterou nabízejí restaurace na pobřeží.

 

Součástí projektu Lagoon Residence je také 10 apartmánů se 2 ložnicemi a 2 koupelnami, balkonem a společnou obývací místností a kuchyní o rozloze od 65 m2 do 85 m2.

 

Ploha na ostrově je jedinečná. Vily LAGOON mají výhodnou pozici uprostřed malebného  prostředí a moderní architektury. Harmonicky se snoubí se snovou rajskou atmosférou pláže Estoril, na kterou mají výhled, a zároveň využívají hlavních služeb Sal Rei, nejrozvinutějšího města na ostrově Boa Vista.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiOstatní
SmlouvaProdej
Cena8 365 615 Kč / 340 000 €
Objekt je stále ve výstavbě.
Cena8 365 615 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter