EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Vily na prodej – Sal Rei, Boa Vista

6 513 297 Kč

Pouhých pět minut od centra Sal Rei jsou k prodeji nově postavené vily uprostřed bílých písků pláže Estoril. Vily respektují soukromí hostů, kteří se rozhodnou pro tento typ ubytování na ostrově Boa Vista, který podporuje eleganci a nezávislost tím, že poskytuje veškerý komfort.

 

Ostrov Boa Vista je skutečným rájem. Díky 60 kilometrům bílých písečných pláží, nádhernému moři, úchvatným výhledům, nedotčené přírodě a fantastickému podnebí, kde je léto po celý rok, mohou lidé navázat kontakt s přírodou, být svědky ozvěn minulosti a cítit se jako v ráji.

 

Dvoupatrové vily jsou postaveny z místních a hlavně kvalitních materiálů. Každá vila má rozlohu 200 metrů čtverečních a skládá se z přízemí s otevřeným prostorem pro kuchyň a obývací pokoj, dále jídelnu a koupelnu. Dva apartmány s koupelnou a terasou se nacházejí v horním patře. K vile patří soukromé parkoviště, trávník a venkovní bazén.

 

Koupě nemovitosti v Boa Vista je bezpochyby jednou z nejbezpečnějších investic na Kapverdách. Vila na tomto krásném ostrově se může časem velmi dobře zhodnotit, a to jak díky počtu turistů, kteří mají o tento typ rekreačních nemovitostí zájem, tak díky postupnému rozvoji země, který následně zvyšuje hodnotu nemovitostí.

 

Každá vila stojí 265 000 eur a je možné ji koupit i zařízenou, přičemž k ceně nemovitosti je třeba připočítat „balíček nábytku“, který stojí od 20 000 do 25 000 eur. Dále je zde IUP (roční daň z nemovitosti), která se platí jednou ročně a stojí 600 eur.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiOstatní
SmlouvaProdej
Cena6 513 297 Kč / 265 000 €
Cena6 513 297 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter