EN IT

Detail nemovitosti

Prodej

Vila v Melia Duna Beach Resort

9 583 373 Kč

Kapverdy jsou souostroví 10 ostrovů nacházející se u západního pobřeží Afriky. Apartmá se nachází na jihu ostrova Sal, v oblasti zvané Santa Maria, kterou lze označit za ráj pro milovníky pláží. Díky svým zlatým písečným plážím, které se mísí s křišťálově čistou vodou, a některým skutečně velkolepým přírodním úkazům, které lze obdivovat, dokáže Sal uspokojit potřeby mnoha různých rekreantů.
Přestože v Santa Maria najdete nekonečný úsek zlatých pláží, není to vše, co Sal může nabídnout. Ohledně dřívějšího obchodu se solí na ostrově, od kterého má své jméno, můžete objevit mnoho historie, a když se vydáte do vnitrozemí směrem k hlavnímu městu Espargos, můžete najít rozlehlé, holé panorama se zvláštními vlastnostmi.

 

Tato velkolepá vila se třemi ložnicemi je ideálním rekreačním místem daleko od domova. S vlastní zahradou a bazénem je tato vila dokonalým letním či zimním rodinným útočištěm.

 

Vila má překrásnou zahradu o rozloze 360 m², s vlastním bazén a prostorný balkon o rozloze 50 m². Celková plocha vily činí 152 m², rozkládá se na dvou podlažích. Dispozici tvoří velký obývací pokoj, tři dvoulůžkové ložnice a tři koupelny.

 

Melia Dunas Beach Resort čítá řadu bazénů pro dospělé i děti, lázně, různé restaurace a bary, stejně jako řadu obchůdků, kadeřnictví a nehtové studio.

Kontaktujte nás

Přehledně:

Typ nemovitostiOstatní
SmlouvaProdej
Cena9 583 373 Kč / $399 000
Cena9 583 373 Kč

Kontaktujte nás:

  Hledáte nové příležitosti nebo ubytování v Praze?

  Dreamville je zavedená společnost působící v Praze a celé České republice, specializující se především na realitní sektor.

  Spojte se s námi

  Máchova 838/18, 120 00, Praha, Česká republika

  Mějte stále přehled

  Odebírat newsletter